Pierwszy taniec


Zapraszamy na lekcje indywidualne i kurs roztańczający

Gdy przychodzicie do mnie na salę po raz pierwszy, zwykle słyszę: "Nic nie umiemy, z nami nie pójdzie panu tak łatwo, tylko niech się pan nie przestraszy".

Po kilku minutach Wasze nastawienie zaczyna się zmieniać na lepsze. No cóż, trening czyni mistrza. Zatem nie czekajcie na ostatnią chwilę, tylko do dzieła! W tym roku mamy dla Was dwie propozycje:

1. Dwumiesięczny kurs połączony z lekcjami indywidualnymi - gdy macie dużo czasu do ślubu. Lekcje indywidualne możecie brać równolegle z uczęszczniem na kurs lub bezpośrednio po ukończeniu kursu.

2. Lekcje indywidualne bez kursu - gdy czasu do ślubu jest niewiele.

O naszych propozycjach przeczytacie poniżej.

NOWOŚĆ dla przyszłych nowożeńców, która połączy Was jeszcze bardziej:

Co robicie, gdy zbliża się ta piękna chwila, kiedy powiecie sobie: "TAK"?

Pędzicie na indywidualne lekcje tańca, aby szybko ułożyć choreografię do Pierwszego Tańca. Sądzicie, że dwie, trzy lekcje, no maksymalnie pięć wystarczy, aby spęłnić Wasze oczekiwania co do Waszego weselnego występu.

I jaki jest efekt? Przy dobrych wiatrach choreografię macie, ale wciąż jesteście pełni obaw, czy wypadniecie dobrze i czy się nie pomylicie.

Dlaczego? Bo zabrakło czasu na ugruntowanie kroków i umiejętności. 

I jeszcze jest jedna kwestia. Wasz artystyczny wyraz i niewymuszony uśmiech. Tak naprawdę goście chcą patrzeć na szczęśliwych ludzi, przed którymi są same piękne chwile.

A Ty liczysz kroki i rozglądasz się błagalnym wzrokiem za didżejem, aby skrócił Wasze męki.

Oczywiście to mój mały żart, bo przecież nie macie wątpliwości, że każdy z trenerów nawet na kilku lekcjach wyciśnie z Was to, co najlepsze. Ale niewątpliwie, gdy przygotowania do Pierwszego Tańca będą odpowiednio długie, jakość Waszego występu będzie nieporównywalnie lepsza.

Zapraszamy na dwumiesięczny kurs pod kątem roztańczenia, poznania typowych kroków i połączeń w Pierwszym Tańcu.

Będzie Wam po prostu łatwiej, a my nie będziemy na lekcjach indywidualnych ocierać potu z czoła, aby zapewnić Wam udany występ, goście zaś zobaczą piękną Młodą Parę w cudownej, idealnie pasującej do w muzyki choreografii.

Po naszym kursie zapraszamy na lekcje indywidualne, aby ułożyć Waszą unikatową choreografię bazującą na umiejętnościach zdobytych na kursie do wybranego przez Was utworu.

Zajęcia:

  • Klub "Zachęta" (ul. Kurczaba 25)
  • Środy godz. 20.00-21.00
  • Odpłatność: 140 zł/para/4 spotkania

Opłaty dokonuje się na pierwszych zajęciach każdego cyklu miesięcznego.

UWAGA! Konieczność wcześniejszego telefonicznego zapisu na zajęcia:

  • tel. 501-33-33-62 (pn.-pt. w godz. 9.00–17.00)

lub

  • e-mail: as@taniec.malopolska.pl (proszę podać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy)

Lekcje indywidualne

Jeżeli nie macie czasu, aby skorzystać z naszego kursu dla przyszłych nowożeńców lub jesteście po naszym kursie, zapraszamy na lekcje indywidualne, aby ułozyć Waszą choreografię.

Jeśli macie swój wybrany utwór, przygotujemy dla Was odpowiednią choreografię. Możemy też polecić odpowiednie utwory z naszej kolekcji. W zależności od potrzeby uczymy Was tańca o różnym stopniu zaawansowania.

Odpłatność: 120 zł/para/4 spotkania

Zgłoszenia i szczegółowe informacje: tel. 501-33-33-62